Kontakta oss

Varmt välkommen att kontakta oss för ett första möte, om ni har produktfrågor eller om det är något annat ni undrar över.

08-598 335 00
Måndag – Fredag, 06.00-17.00

Maila oss
Vi svarar vanligtvis inom 24 h

Besök proffscenter
Västberga Allé 50

Skicka meddelande



Innesälj order/offert

Gruppnummer: 08 598 335 30
order.vastberga@kbyggogrund.se

Bygghall

Gruppnummer: 08 598 335 40
bygghall.vastberga@kbyggogrund.se

Butik Västberga

Gruppnummer: 08 598 335 20
butik.vastberga@kbyggogrund.se

Ekonomi

Gruppnummer: 08 527 379 50
proffskund@kbyggogrund.se

Innesälj Bygg

Patrik Hallgren
Tfn nr: 08 598 335 08
Mobil: 070 455 69 47
patrik.hallgren@kbyggogrund.se

Sebastian Olsson
Tfn nr: 08 598 335 07
Mobil: 070 431 09 34
sebastian.olsson@kbyggogrund.se

Ann-Sofi Söderberg
Tfn nr: 08 598 335 09
Mobil: 073 860 87 09
ann-sofi.soderberg@kbyggogrund.se

Andreas Herrala
Tfn nr: 08 598 335 10
Mobil: 073 860 87 10
andreas.herrala@kbyggogrund.se

Butikssälj

Sandra Björk
Tfn nr: 08 598 335 20
butik.vastberga@kbyggogrund.se

Carina Lundvall
Tfn nr: 08 598 335 20
butik.vastberga@kbyggogrund.se

Magnus Holmlund
Tfn nr: 08 598 335 20
butik.vastberga@kbyggogrund.se

Bygghall

Thomas Svennersjö
Tfn nr: 08 598 335 02
Mobil: 073 860 87 02
thomas.svennersjo@kbyggogrund.se

Martin Lindgren
Tfn nr: 08 598 335 40
bygghall.vastberga@kbyggogrund.se

Petra Nygren
Tfn nr: 08 598 335 40
bygghall.vastberga@kbyggogrund.se

Utesälj Bygg

Per Fredriksson
Försäljningschef Bygg
Mobil: 070 431 69 90
per.fredriksson@kbyggogrund.se

Björn Fredholm
Säljare
Mobil: 070 431 69 34
bjorn.fredholm@kbyggogrund.se

Roger Olsson
Säljare
Mobil: 070 716 55 05
roger.olsson@kbyggogrund.se

Anders Hååg
Säljare
Mobil: 070 455 69 07
anders.haag@kbyggogrund.se

Richard Brente
Support
Mobil: 070 431 69 36
richard.brente@kbyggogrund.se

Utesälj VA

Jan Hammarlund
Försäljningschef VA
Tfn nr: 076 104 92 16
Mobil: 076 104 92 16
jan.hammarlund@kbyggogrund.se

Daniel Rogander
Säljare VA
Tfn nr: 08 600 76 98
Mobil: 076 141 92 84
daniel.rogander@kbyggogrund.se

Lars Törnqvist
Säljare VA
Tfn nr: 08 600 76 88
Mobil: 070 536 98 18
lars.tornqvist@kbyggogrund.se

Innesälj VA

Lotta Engström
Tfn nr: 08 799 34 16
lotta.engstrom@kbyggogrund.se

Hampus Poikulainen
Tfn nr: 08 600 76 95
hampus.poikulainen@kbyggogrund.se

Mathias Nilsson
Tfn nr: 08 600 76 84
mathias.nilsson@kbyggogrund.se

Ledning

Per Fredriksson
Försäljningschef Bygg
Mobil: 070 431 69 90
per.fredriksson@kbyggogrund.se

Jan Hammarlund
Försäljningschef VA
Mobil: 076 104 92 16
jan.hammarlund@kbyggogrund.se

Magnus Ekman
Platschef Västberga
Mobil: 073 860 87 01
magnus.ekman@kbyggogrund.se

Steven Andersson
Analys & Säljsupport
Mob: 070-431 69 46
steven.andersson@kbyggogrund.se

X